DVR Setleri

Özellikler
1.DVR kitleri VGA ve CVBS senkron çıkışı destekler.
2.PELCO-D / P PTZ kontrolü protokol kapsamında, ürünün fare ile kontrol edilen herhangi bir alanda yakınlaştırma sağlar.
3. Sadece bir düğmeye basarak ile kayıt gerçekleştirmek için yapabiliyor.
4. Bu ürün, tatil kayıt ve anlık kurulum ile karakterizedir.
5. Ayrıca zamanlama anlık, manuel enstantane, alarm anlık, FTP yükleme anlık, oynatma ve anlık için yedekleme destekler.
6. Olaylara göre kayıt için arama, oynatma, yedekleme fonksiyonu ile, ürün yerel ağ resimleri tekrar ve arama için kullanılabilir.
7.Kayıt yeniden yaparken bu DVR kitleri kendinden tanımlı alanlarda akıllı arama yapabilirsiniz.
8. Bu bir SATA portu ile yapılandırılır.
9. Ürün 4 kanal aynı anda CIF çalma, NTP (İnternet zamanlama), DHCP (otomatik IP almak), (posta servisi) e-posta ve UPnP (evrensel tak ve çalıştır) yararları vardır.

Diğer Ürünler
    1. Mini Bullet KameraD-VITEC Mini mermi güvenlik kamera spor sektöründe kullanılır. Bu iç ve dış uygulamalar için uygundur. Bir 5V mermi güvenlik kamera da mevcuttur.
    1. Kutu KameraD-VITEC kutusu güvenlik kamera her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için model, stil ve özellikleri geniş bir dizi geliyor. Bu 1/3 "SONY CCD görüntü algılayıcı, NTSC / PAL TV sistemi, ve iç senkronizasyon sistemi kullanır.
    1. Dome KameraD-VITEC kubbe CCTV kamera iç gözetim oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu, genellikle bina köşesinde veya asansörde kullanılır. Bu Vasıtalar de kullanılabilir. Bu CCTV kamera iki tür...
    1. Gece Görüş Nemliyer IR KameraHava IR CCTV kamera dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. O gün veya gece boyunca, iyi durumda gözetim ile sizi koruyabilir.D-VITEC hava IR CCTV kamera bir uzun menzilli akıllı IR ...