1. Uzun Menzilli Akıllı IR KameraD-VITEC uzun menzilli akıllı IR CCTV kamera CCTV kamera herhangi bir karanlık koşullarında en net video görüntüsü vermek sağlayan, anti-doygunluk akıllı IR teknolojisini kullanır. Bu eşsiz teknoloji daha önce kızılötesi hassasiyeti kontrolü ile daha yakın nesneleri ayırt etme ve hala doygunluk olmadan keskin görüntü sağlayarak geleneksel IR CCTV kamera ile bağlantılı sorunu ortadan kaldırır.

Gece Görüş Nemliyer IR Kamera

Hava IR CCTV kamera dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. O gün veya gece boyunca, iyi durumda gözetim ile sizi koruyabilir.D-VITEC hava IR CCTV kamera bir uzun menzilli akıllı IR CCTV kamera ve bir IR dome CCTV kamera içerir.

Diğer Ürünler
  1. Mini Köşeli KameraModel No :DV-330PH/DV-330PHP
   Görüntü Algılayıcı:1/3" SONY CCD
   Resim Eleman :PAL:976(H) X 582(V) ;
   NTSC:976(H) X 494(V)
  1. Mini Bullet KameraD-VITEC Mini mermi güvenlik kamera spor sektöründe kullanılır. Bu iç ve dış uygulamalar için uygundur. Bir 5V mermi güvenlik kamera da mevcuttur.
  1. Speed Dome KameraBu DV-MDR30VH-W kızılötesi değişken hızlı dome kamera 1/4 inç CCD görüntü algılayıcı ile yapılandırılmıştır. Bu çözünürlük 650 TV satır ile renkli görüntü sunuyor. Bu ürün 30X zum destekler.
  1. IP KameraBu IP CCTV kamera yüksek performanslı Hisilicon DSP ve CMOS görüntü sensörü ile tasarlanmıştır. 2. H.264 Yüksek Profil Sıkıştırma yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlar.