1. SDI Minyatür Kamera Bu DV-HD3424P SDI minyatür kamera dijital 1080p yüksek çözünürlüklü iğne deliği kamera bir türüdür.HD-SDI teknolojisi yararlanan, mükemmel gerçek zamanlı video sunmaktadır. Çalışması için analog kamera kadar kolay, bu ürün 1080p yüksek çözünürlüklü görüntü sunuyor.
  1. SDI Box KameraBu SDI kutu fotoğraf makinesi büyük bir netlikle 1080P gerçek zamanlı görüntü çıkışı sunuyor. 2. Bu HD-SDI video sinyalleri çıkışı SMPTE292M ve SMPTE424M ve standartlarına uygun sağlar. 3. Ultra aydınlatma ile bu ürün, 3D dijital gürültü azaltma fonksiyonu, dijital WDR, arka ışık dengeleme fonksiyonu ve sis penetrasyon fonksiyonu gibi çeşitli yararları, sahip olduğunu.
  1. SDI Dome KameraBu SDI dome kamera SMPTE292M ve SMPTE424M standartlarına uygun olarak HD-SDI video sinyallerinin çıkışı üzerinden 1080P gerçek zamanlı görüntü sağlar. 2. Bu son derece düşük aydınlatma, 3D dijital gürültü azaltma fonksiyonu, dijital WDR teknolojisi, arka ışık dengeleme işlevi ve sis penetrasyon fonksiyonu ile gerçekleştirir.
  1. SDI IR KameraBu SDI IR kamera SMPTE292M ve SMPTE424M ve standartlarına uygun HD-SDI video sinyalleri ile 1080p yüksek çözünürlüklü gerçek zamanlı görüntü elde edebilir. 2. Bu 96x dijital zoom, ultra aydınlatma, 3D dijital gürültü azaltma, dijital geniş dinamik aralık fonksiyonu, arka ışık dengeleme işlevi ve sis penetrasyon fonksiyonu gibi performans içerir.
  1. SDI Yakınlaştırma / Speed Dome Kamera Bu SDI yakınlaştırma veya speed dome kamera 1/3 inç 2.0 megapiksel CMOS görüntü işlemcili yapılandırılmıştır. Bu yüksek çözünürlüklü, progresif tarama ve otomatik geniş dinamik anahtarlama ile karakterizedir. 2. Ürün 20X optik zoom ve F1.6 IRIS destekler. (Optik ve dijital zoom toplamı 240X olduğunu.) 3. Gürültü azaltma fonksiyonu düşük aydınlatma ortamında normal çalışması için ürün sağlar.

SDI Kamera

Güvenlik alanında, yüksek çözünürlüklü kamera daha yaygın olarak kullanılmaktadır. ONVIF ve PSIA ve HD-CCTV ile dijital HD ürün birleşik ile ağ HD ürün müttefik gelecekte giderek pazar işgal edecek. Izleme ihtiyacı net bir görüntü için kaba gözden gelişen, gözetim hangi, ağ yüksek tanımlı izleme elde edilir, ağ izleme için ilk analog modundan geçer. Güvenlik pazarında ilk varlığı bu yana, HD-SDI dijital izleme ürünü hızla tüm piyasa için gelişme kılavuz haline gelmiştir.

Bizim HD-SDI kamera SDI minyatür türü gibi, çeşitli türleri kapsayan, SDI kutu tipi, SDI dome tipi, SDI IR tipi, SDI yakınlaştırma veya speed dome tipi, vb çok için high-end gözetim sistemleri ile işbirliği için uygundur Banka, otoban ve önemli müze, hem de elektrik polis sistemi ve benzeri.

Avantajları
Yenileme 1. Düşük maliyet
Yüksek çözünürlüklü SDI kamera BNC bağlantı noktasını kullanır. Kullanıcıların sadece yüksek tanımlı izleme sistemi almak için mevcut klasik analog sistemin ön ve arka parçaları değiştirmeniz gerekiyor demektir. Bu ürün zaman ve yenileme yeniden kablolama gelen işgücü maliyeti ortadan kaldırır.

2. Kolay kurulum
Analog izleme aynı sistem çerçevesinde, ürünün yapımında sistemi kablo için 75-5 koaksiyel kablo benimser. Herhangi bir özel eğitim olmadan, yapıcı ve sistem operatörleri kısa sürede monte edebilirsiniz.

3. Sıkıştırılmamış sinyal iletimi
Bizim HD-SDI kamera yüksek hızda koaksiyel kablo üzerinden iletilen sıkıştırılmamış sinyalleri ile yüksek çözünürlüklü görüntü alır. Bu ağ iletim sonra sıkıştırılmış ve paketlenmiş video sinyalleri gelen çarpık görüntü alabilirsiniz IP gözetleme farklıdır.

4. Gerçek zamanlı yüksek çözünürlüklü görüntü
Ürünün gözetim iletim şebekesi etkisini tabi değildir gibi, IP ağ gözetim oluşan görüntü gecikme bu ürün görünmez. SDI Kamera gerçek zamanlı izleme ve yüksek çözünürlüklü görüntü üzerinde şartı ile vesilesiyle mevcuttur.

5. Yüksek kullanım
1920 × video 1080 çözünürlükte net görüntü çıkış gösteren, ürün büyük ölçüde birim alan izleme noktalarının yoğunluğu azaltır. Bu tür insan yüzü için net olarak izleme yerlerde detay parça, plaka, vb çeşitli işleme sunabilir

Diğer Ürünler
  1. 1080P HD-SDI DVR Bu 4 kanal 1080p30 HD-SDI dijital video kaydedici kayıt, oynatma ve ağ mükemmel ve önde gelen performans gösteren çift çekirdekli CPU ile yapılandırılmıştır.
  1. HDMI Çevirici HD-SDIHDMI monitör ile doğrudan SDI kamera yapabilmek için, bir dönüştürücü gerekir. Biz isteğe bağlı bir öğe olarak SDI-HDMI dönüştürücü sunuyoruz.
  1. HD-SDI Verici ve HD-SDI Alıcı Bu HD-SDI verici iletim mesafesi uzanan DV-HLR01D tekrarlayıcı kullanarak bir RG-6 koaksiyel kablo üzerinden 2.97G tam bir sabit disk için 130m ...
  1. HD-SDI Çevirici SDHD-SDI çevirici Bu DV-SDHD04Q SD ayırıcı fonksiyonu ile donatılmıştır. Bu bir koaksiyel kablo üzerinden 4 bölünmüş ekranlarda 4 ...