1080P HD-SDI Güvenlik Sistemi Çözümü

  1. SDI KameraGüvenlik alanında, yüksek çözünürlüklü kamera daha yaygın olarak kullanılmaktadır. ONVIF ve PSIA ve HD-CCTV ile dijital HD ürün birleşik ile ağ HD ürün müttefik gelecekte giderek pazar işgal edecek. Izleme ihtiyacı net bir görüntü için kaba gözden gelişen, gözetim hangi, ağ yüksek tanımlı izleme elde edilir, ağ izleme için ilk analog modundan geçer.
  1. 1080P HD-SDI DVR Bu 4 kanal 1080p30 HD-SDI dijital video kaydedici kayıt, oynatma ve ağ mükemmel ve önde gelen performans gösteren çift çekirdekli CPU ile yapılandırılmıştır. Bu dört kanal aracılığıyla gerçek zamanlı olarak 1080p30 gerçek zamanlı kayıt ve eş zamanlı görüntüleme sağlar. Çift video akışı çalışma, bu ürün Web, CMS, Android ve IOS gibi Mobil Uygulaması için uzaktan erişim gerçekleştirebilirsiniz.
  1. SDI İletim CihazıHDMI monitör ile doğrudan SDI kamera yapabilmek için, bir dönüştürücü gerekir. Biz isteğe bağlı bir öğe olarak SDI-HDMI dönüştürücü sunuyoruz.
  1. SDI DVR KitBu SDI DVR kiti 4 kanal bu alanda kayıt, oynatma ve ağ üstün lideri performans göstermek için çift çekirdekli işlemci ile monte edilir 1080p30 HD-SDI DVR, kullanır.
   Bu ürün, gerçek zamanlı olarak 4CH 1080p30 gerçek zamanlı kayıt ve 4 Kanal eş zamanlı görüntüleme destekler.