Hava Bullet USB Ses Kamera

Hava Bullet USB Ses Kamera
Geribildirim formu

Özellikler
1. Bu DV-219CU306 hava mermi USB ses kamera saniyede 30 kare oranında gerçek zamanlı anlık gerçekleştirmek için CMOS sensörünün 300.000 piksel seçer. Bu spor ürünleri ve bireysel asker donanımları ile maç için uygundur.
2. Ürünümüz bu alanda yüksek kaliteli ses efekti ile hava performansın mükemmel birleşimidir.
3. Sistemi ile yüksek uyumluluk ile, yukarıda 2.6.2 sürümünde Linux, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac, destekler, vb Ayrıca, yazılım ikincil geliştirme sağlar.
4.Yüksek hızlı USB 2.0 bağlantı noktası sayesinde, hava kurşun USB ses kamera çeşitli biçimlerde video ve görüntü çıktısını alabilirsiniz. Bu şekilde, depolama alanından tasarruf etmek için etkilidir.

Görüntü sensörü 1/4 CMOS 30mega piksel
Karar 640*480 ( VGA); 320*240( QVGA)
İşletim sistemi Windows 2003, XP, VISTA, 7;
Linux (yukarıda 2.6.2 sürümü);
Mac ps3
Kare hızı 30fps
Min. aydınlatma 0.5Lux
Görüntü işleme Otomatik pozlama ve beyaz dengesi
Çıkış biçimi Resim (BMP), Video (AVI, WMV)
Menu Yazılım kontrolü
Genel boyut F19mm
MTBF 130.000 saat
AV çıkışı USB 2.0 yüksek hızlı
Güç kaynağı USB güç kaynağı, 5V
Lens 3.6mm (isteğe bağlı)
Ses Aktif aralık 2m
Max. bağımsız makine tarafından destek cihazları 4 adet

Diğer Ürünler
    1. Bill Tarayıcı Kamera Bu fatura tarayıcı kamera bankacılık sisteminin reformu için özel olarak geliştirilmiş yeni ve etkili bir çekim araçtır. Bu yüksek hız, yüksek kaliteli görüntü, küçük boyutlu, destek tak ve çalıştır ve diğer ...
    1. Parmak İzi Tanıma CihazıD-VITEC parmak izi tanıma cihazı, kompakt hafif, taşınabilir ve el-ücretsiz 2. Makul tasarlanmış, parmak izi tanıma cihazı izleme ve kayıt fonksiyonları hem de, kullanımı kolaydır. Ekran ve kayıt eşzamanlı yapılabilir...
    1. Pasif Kızılötesi Kamera, PIR KameraBu pasif kızılötesi kamera güzel bir görünüm ve gizli şekli ile tasarlanmıştır. Bu isteğe bağlı PAL veya NTSC video çıkışı destekler. Ayrıca, bizim ürün seçimi için çeşitli türleri mevcuttur.
    1. Multi-view Kamera Bu DV-613VH3 3CCD çoklu görünüm dome kamera 3 görüntü sensörleri oluşur ve giriş, çıkış ve diğer önemli kapalı yerlerde, asansör montaj için çok geçerlidir.