Bill Tarayıcı Kamera
Geribildirim formu

Bill Tarayıcı Kamera

Bu fatura tarayıcı kamera bankacılık sisteminin reformu için özel olarak geliştirilmiş yeni ve etkili bir çekim araçtır. Bu yüksek hız, yüksek kaliteli görüntü, küçük boyutlu, destek tak ve çalıştır ve diğer yararları da güzel bir görünüm, anlık yeni tasarım gibi özellikleri içerir. Bu ürün, USB 2.0 port kullanır. Özellikle güç kaynağına bağlanmadan, fatura tarayıcı kamera bilgisayar ile işbirliği halinde her yerde kullanımı kolay.

Teknik Parametreler
Parametre Tanımlama
Görüntü sensörü CMOS
Karar 5 megapiksel
Odak modu Manuel odaklama
Tek görüntü elde etme zamanı 5s (ekipman odaklama, görüntü çekim, görüntüleme ve depolama da dahil olmak üzere tüm süreç için zaman)
Giriş arayüzü USB 2.0 arayüzü
USB kablo uzunluğu 1.8m
Güç kaynağı Bu güç kaynağı için yerel yönetmeliğe uygundur. Güç en fazla PC, DC +5 V 100-120mA, USB bağlantı noktası üzerinden sağlanır.
Çalışma durumu Sıcaklık: +5 ℃ - 35 ℃, Bağıl nem:% 15 -% 85
Depolama ortamı Sıcaklık: 40 ℃ - 70 ℃, Bağıl nem:% 5 -% 85
Çekim kağıt biçimi Tam ekran kontrol çubuğunun yüksekliğini ayarladıktan sonra A4 kağıda vurdu.

Uygulama
1. Finans sektörü: banka, menkul kıymetler işletme, sigorta şirketi, postane, vs
2. Devlet kurumu: hastane, telekomünikasyon şirketi, Toprak ve Kaynaklar, kamu güvenliği bürosu, vb Bürosu
3. Eğitim sektöründe: Okul, kütüphane, vb
4. Diğerleri: Restoran, şirket ve bireysel kullanıcılar.

Diğer Ürünler
    1. Parmak İzi Tanıma CihazıD-VITEC parmak izi tanıma cihazı, kompakt hafif, taşınabilir ve el-ücretsiz 2. Makul tasarlanmış, parmak izi tanıma cihazı izleme ve kayıt fonksiyonları hem de, kullanımı kolaydır. Ekran ve kayıt eşzamanlı yapılabilir...
    1. Pasif Kızılötesi Kamera, PIR KameraBu pasif kızılötesi kamera güzel bir görünüm ve gizli şekli ile tasarlanmıştır. Bu isteğe bağlı PAL veya NTSC video çıkışı destekler. Ayrıca, bizim ürün seçimi için çeşitli türleri mevcuttur.
    1. Multi-view Kamera Bu DV-613VH3 3CCD çoklu görünüm dome kamera 3 görüntü sensörleri oluşur ve giriş, çıkış ve diğer önemli kapalı yerlerde, asansör montaj için çok geçerlidir.
    1. Windows Görünür Dahili KameraBu pencere görünür dahili kamera otomatik çift yönlü görüş bildirim olduğunu.Ultra ince dış yardımcı ünite ile, ürün küçük hacimli ve çekici bir görünüme sahiptir.