Özel Kullanım Kamera

  1. ATM USB KameraD-VITEC atm USB CCTV kamera banka ATM ve POS sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Normal USB CCTV kamera farklı, bizim USB CCTV kamera özel endüstriyel 24 saat gözetim için tasarlanmıştır. Biz CCD tipi ve 2M piksel CMOS tipi de var. Gerçek renk görüntü ve düşük ışık performansı en önemli aşılamaz özellikleridir.
  1. Hava Bullet USB Ses Kamera Bu DV-219CU306 hava mermi USB ses kamera saniyede 30 kare oranında gerçek zamanlı anlık gerçekleştirmek için CMOS sensörünün 300.000 piksel seçer. Bu spor ürünleri ve bireysel asker donanımları ile maç için uygundur. Ürünümüz bu alanda yüksek kaliteli ses efekti ile hava performansın mükemmel birleşimidir.
  1. Bill Tarayıcı Kamera Bu fatura tarayıcı kamera bankacılık sisteminin reformu için özel olarak geliştirilmiş yeni ve etkili bir çekim araçtır. Bu yüksek hız, yüksek kaliteli görüntü, küçük boyutlu, destek tak ve çalıştır ve diğer yararları da güzel bir görünüm, anlık yeni tasarım gibi özellikleri içerir. Bu ürün, USB 2.0 port kullanır. Özellikle güç kaynağına bağlanmadan, fatura tarayıcı kamera bilgisayar ile işbirliği halinde her yerde kullanımı kolay.
  1. Parmak İzi Tanıma CihazıD-VITEC parmak izi tanıma cihazı, kompakt hafif, taşınabilir ve el-ücretsiz 2. Makul tasarlanmış, parmak izi tanıma cihazı izleme ve kayıt fonksiyonları hem de, kullanımı kolaydır. Ekran ve kayıt eşzamanlı yapılabilir 3. Özel yüksek kaliteli kadar 50.000 saat ömürlü, LED
  1. Pasif Kızılötesi Kamera, PIR Kamera Bu pasif kızılötesi kamera güzel bir görünüm ve gizli şekli ile tasarlanmıştır. Bu isteğe bağlı PAL veya NTSC video çıkışı destekler. Ayrıca, bizim ürün seçimi için çeşitli türleri mevcuttur.Çözünürlük 420TV hatları 700 TV satır aralıkları ve aydınlatma 0.5lux için 0.0002Lux kapsamında olduğunu.
  1. Multi-view KameraBu DV-613VH3 3CCD çoklu görünüm dome kamera 3 görüntü sensörleri oluşur ve giriş, çıkış ve diğer önemli kapalı yerlerde, asansör montaj için çok geçerlidir.
   Farklı lensler ile yapılandırılmış, bu ürünün görüntü veya video farklı segmentasyon şekillerde görüntülenmesiyle sağlar 360 °, resim görüntüleme içinde resim, kısmi çekim ...
  1. Windows Görünür Dahili Kamera Bu pencere görünür dahili kamera otomatik çift yönlü görüş bildirim olduğunu.Ultra ince dış yardımcı ünite ile, ürün küçük hacimli ve çekici bir görünüme sahiptir.Dış mikrofon da sadece bir tel ile ana makineye bağlı yardımcı ünitesi, monte edilir. Kompakt tesisat tasarımı Nedir!Ana makine üzerinde kendi kendine yeten bir mikrofon nedeniyle, ürün...
  1. Bireysel Asker Ekipmanları KameraBu özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş bireysel asker ekipman kamera 480TV hatları için yüksek çözünürlüklü görüntü sunar. Gizli vücut ile şekillenen, bu ürün son derece entegre ışık ve taşıma için kolay.Gömülü sistem nedeniyle,, istikrarlı, güvenli ve güvenilir performans tutar.
  1. Sualtı KameraBu sualtı fotoğraf makinesi 30 metre maksimum derinlikte suda çalışmak için uygundur. Bu DV-984EH ve DV-984VH gibi, farklı türleri arasında değişir. Bu ürün hiçbir koşulda mükemmel performans uygular. Bu IR LED ve CCD dayalı optik çok kaplama filtre ile 24 saat gözetim için çalışabilir.
  1. Kablosuz Network Kamera Bu DV-IPC02H kablosuz ağ kamera saniyede 30 kare hızı ile standart H.264 sıkıştırma formatında 1.3 megapiksel video veya resim ile gerçekleştirir.
   Bu 720P görüntü yakalayabilir. Bu çözünürlük 1280 × 720 olduğu anlamına gelir.