D-VITEC Çin merkezli bir profesyonel CCTV kamera, güvenlik kamera, dijital video kaydedici üreticisidir. 2008: Müşteri memnuniyetini artırmak hedefleyen DVR, CCTV güvenlik camerass, vb üretimi yapan, biz ISO9001 doğrultusunda bizim ürünleri imalatı. Kesinlikle üretilen, bizim güvenlik kamera CE, RoHS sertifikaları elde etti.

Ana ürünler
  1. ATM USB KameraModel Numarası : DV-3038CU
   Görüntü Algılayıcı: 1/4 "Progressive Scan Renkli CCD SONY
   Etkin Piksel : 659(H)X494(V)
  1. IP KameraBu IP CCTV kamera yüksek performanslı Hisilicon DSP ve CMOS görüntü sensörü ile tasarlanmıştır. H.264 Yüksek Profil Sıkıştırma yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlar.
  1. Uzun Menzilli Akıllı IR Kamera
  2. Uzun Menzilli Akıllı IR KameraD-VITEC uzun menzilli akıllı IR CCTV kamera CCTV kamera herhangi bir karanlık koşullarında en net video görüntüsü vermek sağlayan, anti-doygunluk akıllı IR ...
  1. Mini Bullet Kamera
  2. Mini Bullet KameraD-VITEC Mini mermi güvenlik kamera spor sektöründe kullanılır. Bu iç ve dış uygulamalar için uygundur. Bir 5V mermi güvenlik kamera da mevcuttur.
  1. SDI KameraGüvenlik alanında, yüksek çözünürlüklü kamera daha yaygın olarak kullanılmaktadır. ONVIF ve PSIA ve HD-CCTV ile dijital HD ürün birleşik ile ağ HD ürün müttefik gelecekte ...