2008 Kalite Sistem Belgelendirme: 2002 yılında kurulan, D-Vitec Sanayi ISO9001 video izleme ürünün onaylanmış bir üreticisidir. Ulusal bir yüksek teknoloji kurumsal olarak, mesleki araştırma ve geliştirme ekibi çalışmak 20'si, şu anda 200'den fazla çalışanı ile 4.000 metre karelik bir fabrika var.

Fabrikamız uzman laboratuvar, osiloskop, tozsuz çalışma masası, beyaz dengesi ve diğer gelişmiş donanımları için ışık kutusu ile donatılmış. Mevcut 8 komple üretim hatları aylık ürünlerin 80.000 adet taleplerini yerine getirebilir. Bizim özel eğitimli kalite müfettişleri tüm ürünlerin kalitesini garanti için atanır. Bu arada, tüm ürünlerimiz başarıyla CE ve RoHS sertifikası geçti.

Gelişme onlarca yıldır geçmiş güvenlik sektöründe ünlü marka olma bizim hızlı bir büyüme gördü. Günümüzde, bu tür SDI Kamera, CCTV kamera, SDI DVR, vb birden fazla patent ürünleri ile de 15 serisi ürünler, 200'den fazla türleri kapsayacak, çeşitli izleme yerlerde farklı kullanıcı taleplerini karşılamak için edebiliyoruz. Yaygın kamu güvenlik gözetim, yatılı özel, procuratorial organı, mahkeme, cezaevi ve diğer ulusal devlet kurumları uygulanan, bizim ürün aynı zamanda havaalanı, banka, otoban, istasyon, iskele, fabrika, okul vb gibi, kamuya açık yerlerde sık görülür Özellikle banka gözetim için, ürünün birçok bankanın, sadece ürünün markasıdır.

Kadar Aralık, 2012, ürün 50'den fazla ülke ve Amerika, Rusya, Hindistan, Brezilya, Avustralya, Fransa, İtalya, Almanya, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye ve benzeri dahil olmak üzere bölgelere ihraç edilmiştir. Biz zaten büyük satış alanlarında satış sonrası hizmet sistemi tam kurduk. Tam OEM, acenta, distribütör, mühendislik firmaları ve son alıcıların farklı gereksinimleri üzerinde düşünme, araştırma, malzeme satın alma, üretim, denetim ve dağıtım gibi tüm süreçleri sıkı kontrol altında tutmak. Size tatmin edici ürün her zaman alacaksınız emin olun.

Küresel güvenlik pazarında büyük fırsatlar karşısında, karşılıklı geliştirilmesi için ortaklar devam ediyor. OEM hizmeti ile, farklı ajanların işbirliği kabul eder. Ilgilenen varsa, istediğiniz zaman bize ulaşın ve 24 saat içinde cevap alabilir. Firmamız ve ürün hakkında daha fazla bilgi için, bu, arama e-posta ya da bize geri besleme için kullanılabilir.

10th Anniversary Party
Ana ürünler
  1. ATM USB KameraModel Numarası : DV-3038CU
   Görüntü Algılayıcı: 1/4 "Progressive Scan Renkli CCD SONY
   Etkin Piksel : 659(H)X494(V)
  1. Mini Bullet Kamera
  2. Mini Bullet KameraD-VITEC Mini mermi güvenlik kamera spor sektöründe kullanılır. Bu iç ve dış uygulamalar için uygundur. Bir 5V mermi güvenlik kamera da mevcuttur.
  1. SDI KameraGüvenlik alanında, yüksek çözünürlüklü kamera daha yaygın olarak kullanılmaktadır. ONVIF ve PSIA ve HD-CCTV ile dijital HD ürün birleşik ile ağ HD ürün müttefik gelecekte ...
  1. DestekModel: SUP-990000SI0 Bracket
   Material: Metal
   Length: 142.00mm
   Color: Gry
   Base: 66.8mm*56mm
   ...